Drodzy Państwo! Nasza firma istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Od ponad 15 lat zbieramy bogate doświadczenia w zakresie wieszania i ekspozycji obrazów. Proponujemy tylko skuteczne i sprawdzone rozwiązania, zarówno kompletne zestawy, jak i poszczególne komponenty tj. szyny, linki, zaczepy, haczyki do obrazów, zawieszki. Nasze systemy zawieszeń obrazów są użytkowane przez liczne instytucje kultury, instytucje publiczne, firmy, a także osoby prywatne. Prowadzimy bliską współpracę z wieloma muzeami w Polsce.

Nasz asortyment obejmuje także szereg produktów związanych z oprawą obrazów. W ofercie sklepu znajdą Państwo zarówno ramy aluminiowe jak i drewniane, a także plecy oprawy, czy kartony passe partout. Na życzenie Klienta oferujemy usługę wycinania indywidualnych projektów.

Co oferujemy?

Gotowe systemy galeryjne

Zoptymalizowane zestawy popularnych systemów zawieszeń obrazów, gotowe do montażu i użytkowania. Przejrzyj nasze propozycje i wybierz rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom.

Komponenty do systemów zawieszeń

W naszym sklepie znajdziesz szereg akcesoriów i komponentów do systemów galeryjnych, tj. linki, haczyki, uchwyty do linek. Skomponuj samodzielnie własne rozwiązanie lub uzupełnij gotowy system o dodatkowe elementy.

Produkty uzupełniające

Ekspozycja obrazów i grafik nie zawsze jest związana z wieszaniem na ścianie. Czasem istnieje potrzeba na inne rozwiązanie. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, proponując niebanalną konstrukcję sztalugi wystawienniczej...

Materiały do oprawy zdjęć i grafik

Ekspozycję dzieła / pracy, czy to w postaci galeri ściennej, czy z użyciem sztalugi wystawowej, zazwyczaj poprzedza czynność jej oprawy. Da wszystkich, którzy mierzą się z tym zadaniem samodzielnie, przygotowaliśmy ofertę niezbędnych materiałów.

Haki, zawieszki, uchwyty

Drobne akcesoria, ale niezbędne  do powieszenia obiektu. Szeroki wybór rozwiązań, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Sprytne zawieszki, praktyczne haczyki czy popularne akcesoria ramiarskie w jednym miejscu.

Szyny informacyjne

Część naszej oferty poświęciliśmy tym sprytnym rozwiązaniom, których zastosowanie jest naprawdę szerokie! Podwieszanie grafik, instrukcji, prospektów, ofert, rysunków, planów nigdy nie było takie proste. Poznaj praktyczne szyny informacyjne.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Wieszanieobrazow.pl?

- profesjonalna obsługa i doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania i montażu

- oferta obejmuje tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania

- dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie realizowane było szybko i sprawnie

- możliwość umówienia się na spotkanie prezentacyjne wybranego produktu w siedzibie firmy

- możliwość odbioru osobistego towaru w naszej siedzibie w Krakowie (po uprzednim umówieniu)

 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Chętnie pomożemy znaleźć dla Państwa najlepsze rozwiązanie!


Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania