Linki i zaczepy

Linki i zaczepy

Linka stalowa z pętelką

6,31 zł
Linka stalowa o grubości 1,5 mm, zakończona pętelką. Linka wymaga zastosowania dodatkowego zaczepu, wprowadzanego do szyny. Wybierz odpowiadającą Ci długość.
Linki i zaczepy

Linka stalowa w oplocie

6,91 zł
Linka stalowa o grubości 1,5 mm, w białym oplocie, zakończona pętelką. Linka wymaga zastosowania dodatkowego zaczepu, wprowadzanego do szyny. Wybierz odpowiadającą Ci długość.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Wieszanie na linkach

Stalowe i nylonowe linki to doskonały sposób na podwieszanie różnego rodzaju obiektów, w tym również obrazów, plakatów i luster. Popularne systemy zawieszeń bazują właśnie na linkach, wprowadzanych w  prowadnicę listwy. Takie rozwiązanie daje dużą elastyczność i wygodę podczas tworzenia czasowych wystaw i ściennych galerii. Możliwość zmiany ekspozycji oraz korekty położenia ram, a wszystko bez konieczności wiercenia, mówi samo za siebie.

Oferujemy linki stalowe i nylonowe, gotowe do wykorzystania w systemie zawieszeń obrazów. Dostępne w wersji z zaczepem zintegrowanym lub z pętelką. Ciekawą propozycją są linki przezroczyste, znacznie mniej widoczne od pozostałych, doskonale komponują się z tłem. Tutaj znajdziesz także klipsy, będące mocowaniem dla obiektów bez ram.

Linka do wieszania obrazów - rodzaje:

  • zakończona zaczepem zintegrowanym - ten wariant wprowadzany jest bezpośrednio w prowadnicę (od boku) szyny i charakteryzuje się wyższym estetyzmem. Nie wymaga stosowania dodatkowego elementu w postaci zaczepu. Takiej linki nie zdejmiemy jednak z dowolnej pozycji, gdyż musi ona opuścić prowadnicę bokiem. 
  • zakończona pętelką - aby połączyć ją z szyną, konieczne jest zastosowanie niewielkich zaczepów. Ich zaletą jest możliwość zdejmowania linek z dowolnego położenia. Wariant chętnie wybierany ze względu na większą elastyczność.
  • linka stalowa a linka z tworzywa - z pewnością stal jest mocniejszą opcją, która jest bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia podczas użytkowania haczyków samozaciskowych. Mocowanie ich na lince z tworzywa pozostawia większe ślady i w perspektywie dłuższego użytkowania może ją uszkodzić. Przewagą transparentnych linek jest jednak ich większa dyskretność, która w wielu przypadkach odgrywa ważną rolę.
Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania