GOOD, BETTER, BEST - który karton wybrać do swojej oprawy?

Jakie znaczenie ma jakość kartonu dla oprawianego obiektu? Poznaj charakterystykę trzech poziomów jakości i dowiedz się, który warto wybrać do określonego celu. Materiały wykorzystywane podczas oprawy mają ogromny wpływ na losy oprawianego obiektu.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
1 odsłony

Ekspozycja zdjęć naklejanych na piance

Dlaczego płyta piankowa to dobry nośnik do prezentacji fotografii? Niezbędnik do każdej czasowej wystawy. Poznaj możliwości i warianty, w jakich dostępne są pianki wystawiennicze.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
60 odsłony

Jakie kartony do passe partout?

Bogata oferta kartonów do oprawy passe partout otwiera szereg możliwości dla oprawy zdjęć, grafik, czy szkiców. Trzy jakości kartonów pozwalają dostosować oprawę do rodzaju posiadanego obiektu.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
72 odsłony

Jak powiesić obraz?

Poznaj różne sposoby na wieszanie obrazów. Proste akcesoria ramiarskie oraz profesjonalne systemy galeryjne, bazujące na linkach. Wybór rozwiązania jest uzależniony od wielu czynników.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
713 odsłony

Mata samogojąca jak to działa?

Zobacz jak zbudowana jest ta niezwykła mata i dlaczego posiada właściwości samogojące. Dowiedz się dlaczego warto ją mieć w swoim warsztacie i z jakich wariantów możesz wybierać.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
119 odsłony

Do czego wykorzystać sztalugi metalowe?

Poznaj funkcjonalne sztalugi z metalu, które otwierają wiele możliwości wykorzystania. Rozbudowana oferta akcesoriów.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
791 odsłony

Jak wyciąć passe partout?

Proste i praktyczne narzędzia, przydatne do samodzielnego wykonania ramki passe partout, wykorzystywanej podczas oprawy.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
1099 odsłony

Nowoczesne obrazy w ramach tekstylnych

Miłośnicy nowoczesnego wystroju wnętrz coraz częściej sięgają po wydruki na tkaninie i tzw. ramy tekstylne. W swoim wyglądzie są dość surowe i nie narzucają się masywnością, jak to bywa w przypadku niektórym ram drewnianych.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
581 odsłony

Jak powiesić obraz / zdjęcie na piance?

Nadruk na płycie piankowej typu Foam X, Kapa lub innym miękkim, cienkim materiale może być ciekawym sposobem prezentacji zdjęć i grafik. Jeśli jesteśmy w posiadaniu takiego obiektu i stoimy przed zadaniem zawieszenia go na ścianie, polecanym rozwiązaniem będzie stelaż Backframe.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
1717 odsłony

Passe partout - zainspiruj się!

Jeżeli chcesz aby Twoja fotografia, grafika a może rysunek, plakat, dyplom czy też inny cenny obiekt stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny, ubierz go w oryginalne szaty! Takim strojem będzie z pewnością passe partout i to nie byle jakie! Wielu z nas kojarzy ramkę passe partout jako prosty kształt, który, owszem, dodaje atrakcyjności oprawie, chroni ją, ale nie jest czymś niepowtarzalnym. Otóż nie musi tak być! Passe partout może naprawdę zaskakiwać oryginalnością i smakiem, z jakim komponuje się z całością pracy. Zobaczcie sami!

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
834 odsłony

System zawieszeń w nietypowych miejscach

System zawieszeń obrazów z listwą (szyną) to rozwiązanie, które można zastosować nie tylko  w najprostszym, poziomym ułożeniu. Sprawdzi się ono także w miejscu, w którym jakże często lubimy lokować duże ilości zdjęć, obrazów czy innych ozdobnych obiektów - na klatce schodowej.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
538 odsłony

Zdjęcia na szkle - jak powiesić?

Fotografia na szkle to piękny i elegancki sposób wyrazu. Pozbawione tradycyjnych ram zdjęcia w oryginalnej, szklanej oprawie stanowią wspaniałą ozdobę. Doskonale nadają się do nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko.

Czytaj dalej
Porady
0 komentarze
2150 odsłony
Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.