Listwy plakatowe i informacyjne

572,00 zł
Zestaw obejmuje: szyna drewniana (buk) 2 m hak mosiężny na szynę 3 szt. Listwa plakatowa 3 x 2 szt. (góra-dół) kołek z wkrętem 6 szt. śruba oczkowa 6 szt. sznurek 3 szt.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Listwa plakatowa - dlaczego warto ją używać?

Wiele placówek, sklepów i instytucji publicznych mierzy się z zadaniem prezentacji plakatów. Bardzo często towarzyszy temu potrzeba częstej podmiany wydruków wraz z upływem czasu. Musi to przebiegać szybko i sprawnie, a całość powinna wyglądać schludnie i estetycznie. Listwa plakatowa zaciskowa to jedno z szybszych rozwiązań, polegające na osadzaniu profilu zatrzaskowego na krawędzi posteru. Dolna listwa zapobiega zwijaniu grafiki i wpływa na korzystny wygląd całości. Kolejną zaletą produktu jest jego przystępna cena, zróżnicowana pod względem materiału, nie mniej jednak nadal atrakcyjniejsza od kosztu dużych ram plakatowych. Komplet listw nie stanowi dużego obciążenia, a w połączeniu z wydrukiem nadal sprawdzi się z rozwiązaniami o mniejszej nośności. Długość listew dostosowana jest do popularnych formatów posterów, więc nie musimy docinać czy zmieniać wydruku. Można je zastosować do prezentacji ściennej lub podsufitowej. W drugim przypadku potrzebne będą linki wystawiennicze i niezbędne akcesoria montażowe. Wszystkie te elementy można znaleźć w naszym sklepie.

Listwa plakatowa wsuwana

Model ELEGANZ, dostępny w wersji srebrnej lub czarnej to rodzaj listw, przy których wydruk wsuwany jest w profil od boku. Najpierw uzbrajamy go w klipsy mocujące, osadzane na krawędzi grafiki. Ten dwuetapowy montaż wpływa korzystnie na pewne i mocne przytrzymanie plakatu. Aluminiowe listwy plakatowe ELEGANZ są z pewnością godną polecenia propozycją i inwestycją na długie lata. Porządna listwa plakatowa to ważne wyposażenie punktów sprzedażowych, domów kultury czy innych placówek publicznych.

Listwy zatrzaskowe

Najpopularniejszym wariantem są listwy zaciskowe, które jednym ruchem zatrzaskujemy na krawędzi wydruk. Posiadając taki produkt oszczędzamy czas, a montaż plakatów nie przysparza żadnych trudności. Listwy zatrzaskowe wykonane są najczęściej z aluminium, co wzmacnia posiadane rozwiązanie. Dostępne najczęściej w uniwersalnym kolorze srebrnym lub eleganckim czarnym. Wybór należy do Ciebie!

Uniwersalne nośniki reklamowe

Z prezentacją materiału reklamowego spotykamy się na każdym kroku. W wielu przypadkach napotkamy właśnie na listwy banerowe jako uniwersalne i najprostsze rozwiązanie. Służą one przede wszystkim do podwieszania plakatów reklamowych. Przekaz, treść czy grafika w branży marketingowej często ulega aktualizacji, więc warto postawić na szybką wymianę plakatu, jaką oferują właśnie reklamowe listwy. Można je także wykorzystać podczas różnego rodzaju eventów, targów branżowych i konferencji. Z pewnością łatwiej je przetransportować, aniżeli cięższe konstrukcje stojaków. Dyskretna z wyglądu listwa plakatowa nie przysłania przekazu, który w takiej oprawie wychodzi zdecydowanie na pierwszy plan.

Z jakiego materiału najlepsze?

Dobór materiału, z jakiego warto zakupić listwy reklamowe jest uzależniony od kilku czynników. W przypadku większych i cięższych wydruków, warto postawić na listwy zatrzaskowe aluminiowe. Plastikowe listwy natomiast sprawdzą się na mniejsze i lżejsze grafiki. Listwa plakatowa drewniana jest spotykana rzadziej, zapewne ze względu na jej wyższą cenę. Wybierana szczególnie w sytuacjach gdzie drewno najlepiej komponuje się z wykończeniem posiadanego wnętrza. Rodzaj listw wpływa także na ich wytrzymałość i nią również możemy kierować się podczas wyboru. Stawiając wyłącznie na cenę zapewne sięgniemy po plastikowe listwy plakatowe.

Szyny informacyjne - co to takiego?

Ten rodzaj listw wykorzystywany jest w biurach, pracowniach projektowych, warsztatach, restauracjach i punktach obsługi Klienta. Służą one do szybkiego podwieszania informacji w postaci pojedynczych arkuszy papieru. Ich budowa (profil wyposażony w specjalną rolkę) pozwala na dodawanie i usuwanie kartek jednym prostym ruchem. W naszej ofercie znajdziesz warianty szyny o wybranej szerokości. Model Dacapo zapewnia dodatkową możliwość zawieszania praktycznych kieszeni reklamowych. Model Switch to elegancka wersja szyny informacyjnej o płaskim profilu, dostępna w kolorze białym, srebrnym lub czarnym.

Pomysłowe wykorzystanie szyny informacyjnej

Proste mocowanie i zdejmowanie arkuszy doskonale sprawdzi się do prezentacji rysunków. Z ich powieszeniem poradzi sobie także dziecięca rączka. Szyna taka wielokrotnie trafia na wyposażenie przedszkoli, świetlic, szkół, czy sal zabaw. Wiele osób decyduje się na jej montaż w dziecięcym pokoju. Każdy dorosły doceni zaletę tego rozwiązania, eliminującego potrzebę klejenia obrazków i brudzenia ściany. Usytuowana nad biurkiem, spełni zadanie planera typu memo.

Proste często znaczy najlepsze

Wybierając listwy plakatowe lub informacyjne z pewnością zyskujemy prosty sposób na prezentację naszych materiałów. Ich uniwersalność i wszechstronność sprawia, że stają się pomocne w wielu sytuacjach i zadaniach. Poszukując dobrego rozwiązania i nośnika reklamowego, warto sięgać po najprostsze rozwiązania. Nie przysporzą trudności w montażu, nie zaskoczą czymś niespodziewanym, a w razie potrzeby można je łatwo zastąpić. Zapraszamy do prześledzenia naszych produktów, które zostały odpowiednio wyselekcjonowane i sprawdzone.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania