Jak powiesić obraz?

Poznaj różne sposoby na wieszanie obrazów. Proste akcesoria ramiarskie oraz profesjonalne systemy galeryjne, bazujące na linkach. Wybór rozwiązania jest uzależniony od wielu czynników.

Czytaj dalej
0 komentarze
41 odsłony

Mata samogojąca jak to działa?

Zobacz jak zbudowana jest ta niezwykła mata i dlaczego posiada właściwości samogojące. Dowiedz się dlaczego warto ją mieć w swoim warsztacie i z jakich wariantów możesz wybierać.

Czytaj dalej
0 komentarze
31 odsłony

Do czego wykorzystać sztalugi metalowe?

Poznaj funkcjonalne sztalugi z metalu, które otwierają wiele możliwości wykorzystania. Rozbudowana oferta akcesoriów.

Czytaj dalej
0 komentarze
641 odsłony

Jak wyciąć passe partout?

Proste i praktyczne narzędzia, przydatne do samodzielnego wykonania ramki passe partout, wykorzystywanej podczas oprawy.

Czytaj dalej
0 komentarze
703 odsłony

Nowoczesne obrazy w ramach tekstylnych

Miłośnicy nowoczesnego wystroju wnętrz coraz częściej sięgają po wydruki na tkaninie i tzw. ramy tekstylne. W swoim wyglądzie są dość surowe i nie narzucają się masywnością, jak to bywa w przypadku niektórym ram drewnianych.

Czytaj dalej
0 komentarze
484 odsłony

Jak powiesić obraz / zdjęcie na piance?

Nadruk na płycie piankowej typu Foam X, Kapa lub innym miękkim, cienkim materiale może być ciekawym sposobem prezentacji zdjęć i grafik. Jeśli jesteśmy w posiadaniu takiego obiektu i stoimy przed zadaniem zawieszenia go na ścianie, polecanym rozwiązaniem będzie stelaż Backframe.

Czytaj dalej
0 komentarze
1255 odsłony

Passe partout - zainspiruj się!

Jeżeli chcesz aby Twoja fotografia, grafika a może rysunek, plakat, dyplom czy też inny cenny obiekt stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny, ubierz go w oryginalne szaty! Takim strojem będzie z pewnością passe partout i to nie byle jakie! Wielu z nas kojarzy ramkę passe partout jako prosty kształt, który, owszem, dodaje atrakcyjności oprawie, chroni ją, ale nie jest czymś niepowtarzalnym. Otóż nie musi tak być! Passe partout może naprawdę zaskakiwać oryginalnością i smakiem, z jakim komponuje się z całością pracy. Zobaczcie sami!

Czytaj dalej
0 komentarze
690 odsłony

System zawieszeń w nietypowych miejscach

System zawieszeń obrazów z listwą (szyną) to rozwiązanie, które można zastosować nie tylko  w najprostszym, poziomym ułożeniu. Sprawdzi się ono także w miejscu, w którym jakże często lubimy lokować duże ilości zdjęć, obrazów czy innych ozdobnych obiektów - na klatce schodowej.

Czytaj dalej
0 komentarze
442 odsłony

Zdjęcia na szkle - jak powiesić?

Fotografia na szkle to piękny i elegancki sposób wyrazu. Pozbawione tradycyjnych ram zdjęcia w oryginalnej, szklanej oprawie stanowią wspaniałą ozdobę. Doskonale nadają się do nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko.

Czytaj dalej
0 komentarze
1483 odsłony

Jak oprawiać grafikę?

Mając do czynienia z prawdziwą grafiką, przedstawiającą dla nas dużą wartość materialną i sentymentalną, warto wiedzieć jak ochronić ją przed niekorzystnym oddziaływaniem czasu i innych czynników zewnętrznych.

Czytaj dalej
0 komentarze
1189 odsłony

Galeria sztuki w domu

Wielu z nas czuje się dobrze w towarzystwie sztuki, kocha piękne obrazy i klimat jaki tworzą swoją obecnością. Wieszanie ich to dobry sposób na zapełnienie pustych ścian i tworzenie nastroju, który nam odpowiada.

Czytaj dalej
0 komentarze
651 odsłony

Jak zamontować szynę?

Montaż szyny, ważnego komponentu w systemie zawieszeń obrazów, do ściany nie jest zadaniem trudnym, możemy go podzielić na trzy kroki

Czytaj dalej
0 komentarze
414 odsłony
Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.