Haczyki na ścianę

Zawieszki do obrazów

Haczyk F

767003M
5,90 zł
Cena za 1 sztukę.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Wieszanie obrazu na ścianie

Najprostszy sposób powieszenia obrazu to montaż haczyka na ścianie i uzbrojenie ramy w odpowiednią zawieszkę. W naszej ofercie znajdziesz wszystko co potrzebne do tego celu. Jeśli nie chcesz uszkodzić powierzchni lub planujesz powiesić większą ilość obrazów - rozważ gotowe systemy galeryjne z szyną i linkami.

Haczyki na ścianę - kilka słów o produktach

Do wieszania obrazów oraz innych elementów upiększających wnętrze na powierzchniach pionowych, można wykorzystać haki i haczyki ścienne. Charakteryzują się prostym systemem montażowym, który jest dostępny w różnych formach. Może to być zakotwiony w murze wkręt, specjalnie szlifowany gwóźdź wbity w ścianę lub samoprzylepny plaster, na którego wierzchołku znajduje się zagięty haczyk. W ofercie występują produkty zbudowane z rozmaitych materiałów, mające różnorakie kształty, rozmiary i określoną wytrzymałość. Trzeba pamiętać, aby nie przekraczać maksymalnego udźwigu. Naszą sugestią jest, by w przypadku wieszania obiektu, którego waga oscyluje w granicach krańcowego obciążenia - zainstalować dwa haczyki. Zagwarantuje Ci to ekstremalne bezpieczeństwo i stabilność. Proponujemy przyjrzeć się bliżej dostępnym wariantom w tej sekcji. Jest możliwość zamówienia pojedynczych sztuk, a także kompletnych zestawów.

Gdzie znajdą zastosowanie haczyki do obrazów?

Rzecz jasna jest to tylko umowna nazwa. Oprócz malowideł, na haczykach można wieszać inne elementy dekoracji ścian, czy różne ozdoby – słowem, można je wykorzystywać według własnych potrzeb. Świetnie nadadzą się również do ekspozycji ramek z grafikami, plakatami, zdjęciami, antyram, jak również wieszania np. girland świetlnych, nakryć głowy i wielu innych rzeczy, w tym takich codziennego użytku. Te małe „kreatywne artykuły” są naprawdę uniwersalne! Metody mocowania haków

Haczyki ingerujące w ścianę

Mocowanie opierające się na gwoździach i wkrętach niesie za sobą pewną stałość. Wiąże się to jednak z uszkodzeniem ściany i pozostawieniem na niej nieestetycznych otworów. Do ich wykonania potrzebne są także konkretne narzędzia, ale za to haki utwierdzone w ścianie „na stałe”mogą utrzymywać imponujące obciążenia! W tym przypadku warto dokładnie zastanowić się nad miejscem ekspozycji.

Haczyki samoprzylepne na ścianę

Producenci, wychodząc naprzeciw istniejącym oczekiwaniom klientów, proponują nieinwazyjne metody, jakimi są haczyki samoprzylepne. Instalacja takich haczyków jest szybka, prosta i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Poprawnie zamocowane trzymają się różnych powierzchni. Między innymi może to być pomalowana ściana, boazeria, tapeta, glazura czy szkło. Dobrej jakości klej na samoprzylepnym plastrze i mocne dociśnięcie zapewnia solidne przytwierdzenie do powierzchni. Co ważne, demontaż nie pozostawia po sobie żadnych śladów.

Dać się złapać na haczyk?

Haczyki na obrazy to doskonałe rozwiązanie, by udekorować, ozdobić, a nawet uporządkować każde pomieszczenie. Są łatwo dostępne i szybkie w montażu, dlatego z pewnością znajdą zastosowanie w każdym domu, biurze lub instytucji. Postępowanie zgodnie z zaleceniami producenta daje pewność, że żaden element nie spadnie ze ściany, a różnorodność modeli sprawia, że finalnie znajdziesz idealny dla Ciebie produkt.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania