Zawieszki sufitowe

Zawieszki sufitowe

Zacisk z oczkiem do sufitów podwieszanych

105105
4,60 zł
materiał: tworzywo sztuczne przeznaczony do profili sufitowych o szerokości 24 mm średnica oczka: 4 mm Cena za 1 sztukę. Cena nie obejmuje haczyka i linki. Należy je zamówić oddzielnie.
Zawieszki sufitowe

Haczyk "S"

100 094
0,80 zł
Cena za 1 sztukę
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Mocowania sufitowe - do czego służą, gdzie i po co je używać?

W tej kategorii znajdziesz praktyczne, gotowe rozwiązania, a także pojedyncze komponenty do podwieszania pod sufitem oraz na innych poziomych płaszczyznach z różnych materiałów. Oferowane przez nas sprawdzone produkty mogą posłużyć nawet do stworzenia kompleksowych systemów komunikacji wizualnej, co ważne - także dwustronnej! Stosowanie pojedynczych paneli informacyjnych wiszących lub bardziej złożonych podwieszanych systemów prezentacyjnych, jest popularnie wykorzystywane w celach informacyjnych, promocyjnych, a także w reklamie. W większości są to małe, dyskretne elementy, które gwarantują wygodę użytkowania, szczególnie na wielkometrażowych powierzchniach. Wiszące nad głowami tabliczki, znaki informacyjne, plakaty czy bannery, możesz spotkać w korytarzach biurowych, galeriach handlowych, szpitalach, przychodniach, w witrynach okiennych sklepów i biur podróży, w supermarketach, na targach i konferencjach, w hotelach, magazynach i na halach produkcyjnych. Ich największą zaletą jest to, że są widoczne z daleka, tzw. szybko-postrzegalne i nie zajmują cennego miejsca na „parterze”.

Zawieszki, zawiesia, zaczepy, haczyki, wieszaki, uchwyty, linki…

Z udziałem proponowanych tutaj produktów, możesz zwykły lub podwieszany sufit zmienić w funkcjonalną powierzchnię użytkową. Uniwersalne elementy z łatwością wkomponujesz w prawie każde wnętrze. Nawet chwilowo nieużywane będą prawie niezauważalne. W ofercie znajdują się m.in. samoprzylepne i samomocujące mocowania, z magnetyczną podstawą, z linką, z haczykami lub zaczepami itp. Wybierając daną formę, zwróć uwagę na nośność obiektów, jakie będzie można na ich zawieszać. Wykorzystuj powierzchnię sufitu wielokrotnie i na różne sposoby!

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania