Sztalugi i postumenty

Metalowa sztaluga wystawowa szara Metalowa sztaluga wystawowa szara 2
  • -24,00 zł
Sztalugi i postumenty

Metalowa sztaluga wystawowa szara

SZTALSTALRAL7035DZN.Z
590,00 zł 614,00 zł
Cena za 1 sztalugę. stabilna i solidna konstrukcja możliwość prezentacji obiektów na różnej wysokości w zestawie komplet 2 bolcy wspierających (dodatkowe bolce można zamówić oddzielnie) w ofercie także funkcjonalne i unikalne akcesoria do Twojej sztalugi! (np. półki ekspozycyjne)
Sztaluga wystawiennicza 2w1 Sztaluga wystawiennicza 2w1 2
  • -50,00 zł
1 176,00 zł 1 226,00 zł
W zestawie: konstrukcja sztalugi (2 części) 3 metalowe półki wraz z elementami montażowymi (bolce, szpilki) komplet 2 bolcy do ekspozycji obrazu instrukcja obsługi
Sztalugi i postumenty

Postument ekspozycyjny Z

CHR-LOFT
675,00 zł
metalowy postument wykonany z profilu 25 x 25 mm składana konstrukcja i zdejmowany blat
Sztalugi i postumenty

Półki metalowe do sztalugi

229,00 zł
Cena za wybrany rozmiar półki. zwiększ funkcjonalność swojej sztalugi stosując jedną, dwie lub nawet trzy półki prosty montaż i demontaż półek elastyczne rozwiązanie - zmieniaj wygląd swojej sztalugi w zależności od potrzeb Czas realizacji zamówienia może być wydłużony. Po szczegółowe informacje skontaktuj się z naszym Sprzedawcą.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Profesjonalne sztalugi wystawiennicze o przemyślanej i funkcjonalnej metalowej konstrukcji. Możliwość ekspozycji obrazu na kilku poziomach, dzięki serii otworów umieszczonych na różnej wysokości. Sztalugi można także wygodnie złożyć, co znacznie ułatwia ich transport i przechowywanie.

Sztaluga ekspozycyjna 2w1

Niespotykaną zaletą oferowanych konstrukcji jest możliwość zamocowania trzech wygodnych półek ekspozycyjnych. Ta niecodzienna funkcjonalność otwiera szereg możliwości dla wykorzystania posiadanej sztalugi. Zmieniaj jej zastosowanie, w zależności od wydarzenia w jakim uczestniczysz. Jeden produkt potrafi przybrać wiele ról i realizować wiele zadań. Nie ograniczaj się w swoich projektach ekspozycyjnych. Nasza sztaluga sprawdzi się podczas wystaw, konferencji, czy prezentacji targowej.

Mocna i stabilna konstrukcja

Zaletą metalowej sztalugi jest jej trwałość i stabilność. Z pewnością stanowi ona inwestycję na długie lata. Konstrukcja bazuje na solidnym profilu malowanym proszkowo. W ofercie kilka standardowych kolorów lub możliwość przygotowania propozycji pod indywidualne zlecenie.

Postumenty 2w1 jako sprytne uzupełnienie

Swój system wystawienniczy z użyciem trójnogów możesz uzupełnić o postumenty ekspozycyjne. Są równie sprytne i funkcjonalne. Dzięki uniwersalnym i zdejmowanym blatom

Uzupełnieniem systemów wystawienniczych stanowią praktyczne postumenty 2w1, które możesz wykorzystać na dwa sposoby. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania