plakat

162,24 zł
Zestaw obejmuje: szyna sufitowa MINI (biała, srebrna lub czarna) 2 m linka przezroczysta z tworzywa z pętelką (1,5 m) 8 szt. haczyk MAŁY 8 szt. zaczep do linki 8 szt. kołek z wkrętem 8 szt.
320,21 zł
Gotowy zestaw obejmuje: szyna galeryjna aluminiowa STANDARD srebrna 2 m klips ścienny 7 szt. kołek z wkrętem 7 szt. zaślepka boczna z pcv 2 szt. zaczep do linki 3 szt. linka stalowa z pętelką (1,5 m) 3 szt. uchwyt boczny do linki 8 szt. uchwyt dwustronny do linki 4 szt.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Jak powiesić plakat to często zadawane pytanie. Plakaty wieszamy w celach informacyjnych, reklamowych bądź po prostu ozdobnych. Możemy je podwieszać w witrynach okiennych, pod sufitem, lub mocować na ścianie. Najpopularniejszym sposobem jest z pewnością zastosowanie listw plakatowych / zatrzaskowych, które łatwo osadzamy na krawędzi wydruku. Dużym atutem rozwiązania jest możliwość szybkiej podmiany prezentowanej grafiki. Jeżeli zależy Ci na montażu ściennym, najlepiej do tego wykorzystać tradycyjne aluramy lub ramki typu OWZ (otwórz-włóż-zamknij). Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.