Szyny galeryjne

Szyny galeryjne

Szyna aluminiowa Standard

40,60 zł
Cena za szynę o długości 2 m, nie obejmuje elementów montażowych i zaślepek bocznych - należy je zamówić oddzielnie.
Szyny galeryjne

Szyna biała matowa

57,07 zł
Cena za szynę o długości 2 m, nie obejmuje elementów montażowych i zaślepek bocznych - należy je zamówić oddzielnie. UWAGA: Szyna II kategorii nie podlega prawu zwrotu.
Szyny galeryjne

Szyna stal szczotkowana

62,74 zł
Cena za szynę o długości 2 metrów, nie obejmuje elementów montażowych i zaślepek bocznych. Należy je domówić oddzielnie.
Szyny galeryjne

Szyna sufitowa MINI

67,79 zł
Cena za szynę o długości 2 m, nie obejmuje elementów montażowych - należy je zamówić oddzielnie.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Oferujemy bogaty wybór szyn (listw do obrazów), ważnych komponentów w systemie zawieszeń obrazów. Dobierając własne rozwiązanie, należy zwrócić uwagę na ciężar podwieszanego obiektu, wygląd pomieszczenia a także preferencje wizualne. Proponujemy szyny w kolorze białym, srebrnym a także listwy w stylowym wykończeniu stali szczotkowanej. Obok każdej szyny, znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne elementy montażowe. W ofercie również szyny sufitowe, idealne do witryny okiennej.

Co to jest szyna galeryjna?

Innymi słowy jest to listwa do obrazów, montowana na odpowiedniej wysokości, w celu wprowadzenia w jej prowadnicę linek do podwieszania ram. Jedyny element, który w systemie zawieszeń zostaje przykręcony na stałe do ściany. Pozostałe komponenty mogą zmieniać swoje położenie i nie wymagają ingerencji na powierzchni ściany.

Prosty montaż i praktyczny efekt

Montaż szyny galeryjnej nie wymaga skomplikowanych czynności i narzędzi oraz zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Wszystkie potrzebne elementy w postaci kołków, wkrętów i klipsów znajdziecie w ofercie naszego sklepu. Posiadanie takiej listwy na ścianie niesie ze sobą wiele korzyści i możliwości. Szczególnie jeśli tworzymy czasowe wystawy, projektujemy galerie sztuki, czy rozwijamy własną kompozycję obrazów.

Co powiesisz na linkach?

Korzystając z dodatkowych akcesoriów, tj. haczyki, listwy plakatowe itp., na linkach z powodzeniem zawiesimy:

  • plakaty
  • obrazy
  • aluramy
  • lustra
  • przedmioty

Ciekawe szyny do galerii

Obok standardowych listw w białym kolorze, w naszej ofercie znajdziecie także drewniane szyny, pasujące do wielu tradycyjnych lub rustykalnych wnętrz. Dla bardziej nowoczesnych pomieszczeń możemy sięgnąć po szyny w opcji stali szczotkowanej lu czarnej. Godną uwagi propozycją jest także model Royal o charakterystycznej zaokrąglonej budowie, której front w dyskretny sposób zasłania połączenie z linką.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania