Szyny galeryjne

Szyny galeryjne

Szyna aluminiowa Standard

35,04 zł
Cena za szynę o długości 2 m, nie obejmuje elementów montażowych i zaślepek bocznych - należy je zamówić oddzielnie.
Szyny galeryjne

Szyna biała matowa

49,26 zł
Cena za szynę o długości 2 m, nie obejmuje elementów montażowych i zaślepek bocznych - należy je zamówić oddzielnie. UWAGA: Szyna II kategorii nie podlega prawu zwrotu.
Szyny galeryjne

Szyna stal szczotkowana

58,01 zł
Cena za szynę o długości 2 metrów, nie obejmuje elementów montażowych i zaślepek bocznych. Należy je domówić oddzielnie.
Szyny galeryjne

Szyna zaokrąglona Royal

74,89 zł
Cena za szynę o długości 2 m, nie zawiera elementów montażowych, które należy zamówić oddzielnie. Produkt chwilowo niedostępny.
Szyny galeryjne

Szyna sufitowa MINI

58,51 zł
Cena za szynę o długości 2 m, nie obejmuje elementów montażowych - należy je zamówić oddzielnie.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Oferujemy bogaty wybór szyn (listwy do obrazów), ważnych komponentów w systemie zawieszeń obrazów. Dobierając własne rozwiązanie, należy zwrócić uwagę na ciężar podwieszanego obiektu, wygląd pomieszczenia a także preferencje wizualne. Proponujemy szyny w kolorze białym, srebrnym a także listwy w stylowym wykończeniu stali szczotkowanej. Obok każdej szyny, znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne elementy montażowe. W ofercie również szyny sufitowe, idealne do witryny okiennej.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.