Płyty piankowe

Pianki standardowe

Altera 3 mm, biała

12,35 zł
Cena za 1 sztukę płyty piankowej o wybranym rozmiarze. Większe formaty tj. 102 x 152 cm dostępne są w większych opakowaniach.
Pianki standardowe

Altera 5 mm, czarna

5,99 zł
Cena za 1 sztukę o wybranym rozmiarze. Większe formaty tj. 122 x 244 cm dostępne są w większych opakowaniach.
Pianki standardowe

Altera 10 mm, biała

22,99 zł
Cena za 1 płytę piankową w wybranym rozmiarze. Większe formaty tj. 102 x 152 cm, 140 x 300 cm, 122 x 244 cm - dostępne są w większych opakowaniach.
Pianki standardowe

Altera 10 mm, czarna

35,99 zł
Cena za 1 płytę piankową o wybranym rozmiarze. Większe formaty tj. 122 x 244 cm, dostępne jest w opakowaniu zbiorczym.
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Struktura lekkich paneli Altera

Płyta piankowa Altera imponuje swoją wielowartstwową strukturą, składającą się z wypełnionego powietrzem rdzenia pianki polistyrenowej, otoczonej ultragładkimi papierami. Dzięki swej budowie, oferują one połączenie niewielkiej wagi, stabilności, wytrzymałości i atrakcyjnego wyglądu. Wszystkie proponowane płyty składają się z wielu warstw, zapewniających im doskonałą płaskość i sztywność.

Wszechstronne zastosowanie płyty piankowej

Uniwersalne właściwości pianek sprawiają, że znajdują one coraz szersze zastosowanie i to w różnych obszarach działalności. Dzięki starannie dobranym materiałom, szerokiej gamie rozmiarów, lekkie panele wykorzystywane są podczas organizacji różnego rodzaju wystaw. Płyta piankowa to świetny podkład do naklejania fotografii i plakatów, które później bez trudu można zawiesić na ścianach lub linkach. Wielokrotnie stosowana jako plecy w profesjonalnej oprawie grafik. Posiadając specjalne wbijane zawieszki, montaż i wieszanie oklejonych pianek staje się niezwykle szybkie i proste. Prosta obróbka płyty piankowej sprawia, że odgrywa ona ważną rolę w modelarstwie i podczas tworzenia różnego rodzaju makiet. Dobierając odpowiednią grubość pianki i format płyty, sięgamy po wygodny w docinaniu budulec, otwierający kreatywne możliwości. Wystarczy ostry nożyk lub skalpel by nadać mu oczekiwany kształt i wielkość. Lekkie panele są bardzo popularne wśród kreatywnych umysłów o zręcznych dłoniach i zapalonej wyobraźni! Z praktycznych względów warto mieć w zanadrzu dużą matę samogojącą, która znacznie usprawni każdą pracownię, chroniąc odpowiednio nasz blat roboczy. Mając w rękach arkusze płyty piankowej możesz stworzyć oryginalny przekaz reklamowy i informacyjny na potrzeby prezentacji, wystawy lub innego eventu. Realizacja każdego pomysłu staje się możliwa za sprawą odpowiednich narzędzi i materiałów.

Płyta piankowa - dostępne warianty

  • standardowa - do zastosowania wewnętrznego, wypełnione białym lub czarnym rdzeniem, umiejscowionym pomiędzy ultra gładkim papierem w tym samym kolorze. Szeroki wybór formatów oraz dostępnych grubości.
  • samoprzylepna - polecana do montażu fotografii, plakatów oraz innych papierowych wydruków, które chcemy przygotować do szybkiej ekspozycji. Dostępne w wersji jedno lub dwustronnie klejącej.
  • bezkwasowa - polecana do profesjonalnej, wysokiej jakości oprawy. Papier wykorzystany w produkcie jest bezkwasowy i nie posiada ligniny. Chętnie wykorzystywane przez placówki kultury, artystów i konserwatorów.

Płyty piankowe to lekki, sztywny i idealnie płaski materiał, wykorzystywany na szeroką skalę w reklamie i wystawiennictwie. Dzięki niewielkiej wadze i łatwej obróbce, płyty stanowią praktyczne podłoże do naklejania wydruków. Zdjęcia, plakaty i grafiki doskonale wyglądają i są gotowe do bezproblemowego podwieszania. Oferowany materiał występuje w kilku grubościach: 3, 5 i 10 mm. Wielowarstwowa konstrukcja oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że panele piankowe są trwałe i mają atrakcyjny wygląd. Płyta piankowa to dobre medium dla bezpośredniego nadruku, laminacji, oklejania. Dostępność dużych pianek pozwala tworzyć projekty wielkoformatowe. Produkt chętnie wykorzystywany w oprawie jako materiał na jej plecy. Nadaj im pożądany kształt! Materiał świetnie nadaje się do obróbki i kształtowania na oczekiwany efekt. Płyty piankowe wykorzystywane są w modelarstwie, a także do różnego rodzaju prac plastycznych. Niezastąpione przy wykonywaniu makiet, szablonów i dekoracji. Jeśli chcesz stworzyć przestrzenną konstrukcję reklamową, również sięgnij po ten materiał.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania